Skip to content

Moja historia

Cześć

Nazywam się Ewelina Kosmal i to ja stoję za marką ROCKET MAMA. Pora byśmy poznały się nieco bliżej:).

Jestem absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, zdobywczynią prestiżowej nagrody przyznanej przez Christophe’a Gaillet za kolekcję dyplomową, finalistką konkursu Lexus Fashion Awards,  zdobywczynią stypendium w TEKO Design w Danii oraz wyróżnienia za najlepszy debiut podczas World of Wearable Art, prestiżowego nowozelandzkiego konkursu dla projektantów i artystów, do którego rokrocznie startuje kilkanaście tysięcy osób z całego świata.

Moim pierwszym dzieckiem była marka “Kosmal” i jestem z niej naprawdę dumna. Kolekcje “the Guardians”, “Rój” czy “Iterum” to odważne połączenie klasycznych form z futurystyczną estetyką. Każda z moich kolejnych kolekcji łączy z sobą niemal skrajne cechy: masowość z unikatowością, luz z szykiem, prostotę z wzorniczą awangardą.

Moje kolekcje były prezentowane i nagradzane na prestiżowych międzynarodowych pokazach i konkursach mody, a sesje zdjęciowe kolekcji publikowane w zagranicznych i polskich serwisach modowych oraz prasie.

Teraz jednak jedyne co mnie interesuje, to tworzenie ubrań nie na czerwony dywan, a odnajdujące się w zwykłym życiu i codziennych sytuacjach. Ubrania, które odpowiadają na wszystkie potrzeby Mam ( zarówno tych karmiących, jak i tych które dawno mają ten temat za sobą).

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kupon zniżkowy 5% na pierwsze zakupy.
Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami w Rocket Mama.